Existuje nekopírovatelný klíč aneb Tip pro ty, kteří potřebují maximální bezpečí

Pronajímáte byty, vlastníte firmu a chcete (možná spíš potřebujete) mít jistotu, že klíč od vašeho domu si nikdo nenechá zkopírovat? V tomto příspěvku jsme se rozhodli vysvětlit, jak funguje bezpečnostní cylindrická vložka, která nabízí ještě vyšší bezpečí, aniž byste ale zaplatili řádově výš, než za klasickou bezpečnostní vložku s kartou.

Většina lidí zná dva stupně zabezpečení dveří pomocí klíče. Bez karty a s ní. Pro zopakování – kopii „obyčejného“ klíče vám vyrobí v každém klíčařství a když potřebujete nový klíč k bezpečnostní cylindrické vložce, musíte předložit kartu.  Bez jejího předložení prostě klíč nikdo nevyrobí. Možná.  

Tím se dostáváme k jádru věci – existuje i varianta, kdy se dá klíč vyrobit jen u jednoho výrobce, a tím získáte skutečně maximální možné bezpečí. 

Nekopírovatelný klíč

Je to jednoduché – existuje klíč k cylindrické vložce, který prostě nemůžete nechat zkopírovat jinde než u jednoho výrobce. Například u nás. Rozdíl je především v distribuci klíčů.

pyramida bezpečnosti Kavan

Bez karty: profil dodávají servisní organizace pro veškerá klíčařství v zemi a nechají si je vyrábět třeba v Itálii, v nějakých levných výrobnách. Jde o už existující profily, které pozbyly patentové ochrany. Jde o tzv. rozšířené profily. Pro servisní firmy jde o dobrou zakázku, pro kterou už mají zajištěný odbyt, protože jde o rozšířenou vložku.

2. stupeň, s kartou: Patentově chráněný profil mají k dispozici jen servisní partneři. Zákazník přijde s kartou do některé z poboček, která má smlouvu s poskytovatelem profilu. Takových firem mohou být desítky i stovky po celé České republice. Firma Kavan je poskytovatelem profilu Mul-T-Lock, což znamená, že má smlouvu i na prodej profilů pro další obchodníky.

3. stupeň, unikátní profil klíče: Klíč nejde kopírovat jinde, než u majitele unikátního profilu klíče. Tedy v našem případě u firmy Kavan. Tím získáváte jistou.

Příklady, pro koho je speciální bezpečnostní profil vhodný

Pan A je majitel velké firmy s mnoha zaměstnanci a majetkem, který má citlivou povahu (data, peníze, osobní údaje). Potřebuje mít jistotu, že dveře, ke kterým má přístup více lidí, nebudou otevřeny nikým dalším. 

Paní B je majitelka činžovního domu v rezidenční čtvrti a potřebuje skutečně kvalitní zabezpečení dveří. Potřebuje zabezpečit vstupní dveře do domu, aby měla jistotu, že v průběhu let, kdy se budou nájemníci střídat, nebude muset mít strach, že se během let rozmnoží klíče mezi nájemníky do té míry, že se do domu dostanou i nezvaní hosté. 

MUL-T-LOCK ClassicPRO™

Cena: jde o investici řádově ve stovkách korun za jednu vložku s pěti klíči. Pro typickou délku vložky 65 mm jde o cenu max. 1350 Kč. Za málo peněz získáte skokově vyšší komfort.

Pro více informací volejte firmu Kavan, s.r.o. nebo nám napište.

 

ClassicPRO-UNIKATNI-KLIC

Cylindrická vložka ClassicPro™ vlastnosti a možnosti

– Patent do roku 2033
– Systém generálního klíče (excelentní kombinační možnosti)
– Vlastní vložky se svým kódem
– Sjednocení klíčů – umožníme Vám používat pouze jeden klíč na celou Vaši domácnost. Počínaje poštovní schránkou, přes garážová vrata až po vchodové dveře
– 3 vložky v 1 (3v1) – provedení umožňující překodování Vaší vložky pouze otočením Vašeho klíče na jinou kombinaci. Tento krok můžete udělat hned 2x
– Stavební provedení – umožňuje stavebníkům vstupovat do všech dveří jedním klíčem, v situaci dokončení prací postačí otočit v konrkétních dveřích vlastním klíčem a dveře se překodují na unikátní kombinaci (vlastní klíč)
– Flex Control – umožňuje mechanicky kontrolovat vstupy jednotlivých klíčů (povolovat a zakazovat)
– Modular Cylinder – ClassicPRO umožňuje konstrukci MODULAR, která Vám zajistí maximální flexibilitu přímo u zákazníka. V okamžiku jste schopni vyskládat vložku až o délce 160mm
– Break Secure – provedení se zesílenou konstrukcí těla a řezem, který zajistí funkčnost (zabezpečení)  vložky i při pokusu o její vylomení.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s